Gaia Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Not:Bu site Gaia Online'nin resmi sitesi değildir.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi

3 posters
YazarMesaj
endoplazmik_retikulum
Yeni Gaialı
Yeni Gaialı
endoplazmik_retikulum

Rep gücü : 26302
Rep Puanı : 0

Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi Empty
MesajKonu: Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi   Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 10:20 pm

Buraya tıklayarak trailera ulaşabilirsiniz. Son yılların en korkunç filmlerinden biri. Mutlaka izlemelisiniz! İzlerken etkisi pek gözükmüyor ama geceleri yatınca çok rahatsız oluyorsunuz Very Happy
HellTime
Admin
Admin
HellTime

Rep gücü : 26561
Rep Puanı : 113

MesajKonu: Geri: Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi   Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 1:30 pm

O.o güzel bir filme benziyor .
Sansune-chan
Yeni Gaialı
Yeni Gaialı
Sansune-chan

Rep gücü : 25742
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi   Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 9:50 pm

film en başta vizyona girince sarsacağa benziyordu ancak tamamen bir düş kırıklığı yarattı..Korku filmlerini seven biri olarak iple çekmiştim vizyona girmesini..Trailerdada sinemada kalp krizi geçirmek üzere olan insanları görünce işte dedim bu Smile Gece çekimlerinde ümidim vardı ancak onlarda düş kırıklığına uğrattı..Çarşaf birazcık kalktı o kadar..Abartılanın aksine oldukça bilindik bir konusu var..Korkutmak için kullandıkları numaralarsa 1990larda tarih olan türden..Tabi her filmin bir seveni vardır.Ancak beklentiyle izlenilmemesi gereken bir film..

Paranormal Activity - Müthiş Bir Korku Filmi
1 sayfadaki 1 sayfası